U bent hier

Pijnstillend

   

185 producten gevonden
Roter Paracetamol 500 mg

Roter Paracetamol 500 mg

€2,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en
Inhoud: 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€1,39
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Inhoud: 50 tabletten

Voltaren Voltaren K 12.5 mg UAD

Voltaren Voltaren K 12.5 mg UAD

€5,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die ook ontstekingen (zwellingen
Inhoud: 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg

Leidapharm Paracetamol 500 mg

€1,30
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.
Inhoud: 50 tabletten

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg

€3,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Diclofenac Kalium is een pijnstillend en ontstekingsremmend
Inhoud: 20 tabletten

Saridon

Saridon

€3,55
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn,
Inhoud: 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg bessen

Roter Paracetamol 500 mg bessen

€4,49
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Inhoud: 20 smelttabletten

Panadol Panadol plus glad

Panadol Panadol plus glad

€5,19
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit,
Inhoud: 48 tabletten

Healthypharm Paracetamol caplet 500

Healthypharm Paracetamol caplet 500

€1,75
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Inhoud: 50 stuks

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

€1,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Inhoud: 40 tabletten

Aspirine Aspirine 100 mg UAD

Aspirine Aspirine 100 mg UAD

€3,85
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en
Inhoud: 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg UAD

Leidapharm Ibuprofen 400 mg UAD

€2,00
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde
Inhoud: 20 dragees